Umělecká reprodukce Star Wars Ahsoka Tano: Between Worlds 46 x 66 cm - nerámováno

  • EAN: 747720253681
  • Výrobní číslo: SS501211U
Sideshow a ACME Archives představují Ahsoka Tano™: Between Worlds Fine Art Print, oficiálně licencovaný sběratelský soubor Star Wars od umělce Darrena Tana.

Minulost a současnost se střetávají v této dramatické kompozici, která zachycuje osudové setkání na Malachor mezi bývalým mistrem a jeho padawanem, oba se navždy změnili jejich oddělením od řádu Jedi. Mezi světy působí Ahsoka Tano jako opěrný bod pro agenty povstání, zatímco se statečně staví proti Darth Vaderovi a síle Galaktického impéria. Toto umělecké dílo Star Wars ukazuje dospělou Ahsoku stojící v sithském chrámu, zatímco její společník Morai z dálky pozoruje. Za Togrutou se rýsuje stín Vadera, jeho helma seříznutá, aby odhalila náznak muže, který Ahsoka kdysi znala – Anakina Skywalkera.

Každý Ahsoka Tano: Between Worlds Fine Art Print obsahuje autorizovaný automatický podpis umělce a obsahuje Certifikát pravosti jako součást limitované edice 1000 kusů. Inspirováno prémiovým formátem Ahsoka Tano™ Figurka od Sideshow, tento umělecký tisk ze Star Wars je dokonalým společníkem vysoce detailní trojrozměrné sochy a je nutností ve sbírce každého fanouška.

Boj za galaxii budoucnost a přineste si domů výtvarný tisk Ahsoka Tano: Between Worlds Fine Art Print od Darrena Tana ještě dnes!

Podrobnosti o tisku:

- Oficiálně licencováno Lucasfilm ve spolupráci s ACME Archives
- Limitovaná edice 1000
- 16 x 26\" výtvarný giclée tisk
- Autorizovaný, automatický podpis tužkou
- Certifikát pravosti
- *Tisk je zabalen a ručně -zabalené v papíru bez obsahu kyselin, vložené do ochranného plastového pouzdra a zasíláno v tubě o průměru 4"*