O nákupu

Doba dodání

U každé položky na našem eshopu je napsaná doba dodání. Většinu položek máme skladem v našem centrálním skladu v Janovicích nad Úhlavou u Klatov, případně v našich partnerských prodejnách Puzzlepoint.cz. V tomto případě zboží posíláme následující pracovní den od objednávky.

Položky, které jsou na předobjednávku či jsou v limitovaných edicích, nakupujeme až při Vaší závazné objednávce.

Poštovné

Máme tyto možnosti odeslání:

Expresní balík na dobírku

Balík je doručen expresně do 24h (nebo následující pracovní den) poté, co si ho pošta odveze z našeho skladu. Pošta balík doručuje rovnou na vaši adresu. Zároveň jste o datumu doručení informování telefonicky, SMS, či mailem. Pokud vás pracovníci pošty nezastihnou na místě určení, nechávají ve schránce lístek, na kterém najdete informaci, na jaké poště se vaše zásilka nachází a můžete si ji vyzvednout osobně.

Cena: 129Kč, pro nákup za více než 2500Kč je poštovné 39Kč.

Klasický balík na dobírku

Funguje stejně jako u expresní dodání jen s tím rozdílem, že doba dodání není garantována (většinou cca 3-7 prac. dnů)

Cena: 99Kč, pro nákup za více než 2500Kč je poštovné zdarma.

Bankovním převodem

Balík je odeslán až po uhrazení platby na náš bankovní účet. Výzvu k platbě s platebními údaji posíláme obvykle do několika hodin po vytvoření objednávky.

Cena: 89Kč, pro nákup za více než 2500Kč je poštovné zdarma.

Osobní převzetí v našem skladu

Poštovné zdarma. Je ale nutné udělat objednávku na našem eshopu a pro zboží si můžete přijít až když vám dáme informaci, že je zboží pro vás připravené (v našem skladu máme desítky tisíc položek a přece jen nám pár hodin trvá, než zboží pro vás připravíme).

Posílání na Slovensko

Doba dodání je cca 10 prac. dnů. 

Cena: 299Kč