Umělecká reprodukce Marvel Mystique 46 x 61 cm - nerámováno

  • EAN: 747720254817
  • Výrobní číslo: SS501430U
\"Kdo jsem? To je, má drahá, skvělá otázka. I když na ni nelze snadno odpovědět.\"

Sideshow Art Prints představuje Mystique Fine Art Print, oficiálně licencovaný umělecký tisk Marvel Comics od umělec Darren Tan.

Mystique, žena mnoha tváří, je jedním z nejslavnějších a nejobávanějších mutantů v celém Marvel Universe. Je proslulá svými špionážními dovednostmi a dokonalou schopností napodobovat vzhled, hlas a činy ostatních a je mocnou silou, se kterou je třeba počítat, ať už pracuje s X-Meny nebo proti nim v jejich snaze o mír mezi lidmi. V této náladové ilustraci se Mystique úspěšně infiltrovala do přísně tajného zařízení – bez nutnosti skrývat svou tvář se ukazuje jako strůjce plánu s modrou pletí. Její cena je vysoce klasifikovaná a její motivy jsou ještě důležitější.

Každý tisk Mystique Fine Art Print obsahuje autorizovaný automatický podpis umělce a embosovanou pečeť autenticity jako součást limitované edice 375 kusů. Spárujte tento potisk X-Men s Mystique Premium Format™ Figurka nebo jakýkoli jiný mutant z kolekce X-Men Sideshow pro skutečně proměněnou výstavu ve vaší domácnosti.

Infiltrujte svou sbírku Marvel a přineste si domů Mystique Fine Art Print od Darrena Tana ještě dnes!< br />
Podrobnosti o tisku:

- Oficiálně licencováno společností Marvel
- Limitovaná edice 375
- 46 x 61 cm umělecký gikléový potisk
- 100% bavlna, bez kyselin, matné Museo - Rag 300GSM
- Archivní inkousty Epson
- Automatizovaný podpis umělce
- Reliéfní pečeť pravosti