Critical Role Umělecká reprodukce The Mighty Nein: Nat 20! 46 x 61 cm - bez rámu

  • EAN: 747720253957
  • Výrobní číslo: SS501205U
\"Svěř svůj osud do svých rukou, riskuj, házej kostkami."

Sideshow Art Prints představuje The Mighty Nein: Nat 20! Fine Art Print od umělkyně Natalie Dombois, oficiální umělecký tisk Critical Role oslavující barevné hrdiny kampaně 2.

Karty, kostky, čajové lístky – mnoho nástrojů náhody používají dobrodruzi, kteří doufají, že uhádnou své osud z temnoty. To, co začalo prostým výkladem tarotu, se stalo nerozlučnou partou hrdinů, kteří berou osud do svých rukou svými neuvěřitelnými přednostmi a ambicemi. V této zářivé ilustraci umělkyně Natalie Dombois oslavuje Mighty Nein ohromujícími portréty spojenými tvarem D20 – pro mnoho hráčů jde o konečné rozhodnutí o osudu. The Mighty Nein: Nat 20! zahrnuje všechny fanoušky oblíbené postavy jako Fjord, Beau, Nott, Yasha, Caleb (s Frumpkinem), Jester a Caduceus. A konečně, základ obrazu obsahuje ohromující poctu jejich padlému kamarádovi Mollymaukovi, ať bude vládnout.

Každý The Mighty Nein: Nat 20! Fine Art Print obsahuje autorizovaný, automatický podpis umělce a reliéfní pečeť pravosti jako součást kolekce Critical Role nabízené Sideshow. Tento úžasný sběratelský předmět Critical Role, který je k dispozici v nezarámovaném i zarámovaném provedení, bude cenným přírůstkem do sbírky každého fanouška.

Wildemount\'s Finest jsou připraveni vyrazit do dalšího dobrodružství. Přineste si domů The Mighty Nein: Nat 20! Umělecký tisk od Natalie Dombois dnes.

Podrobnosti tisku:

- Oficiálně licencovaný
- 46 x 61 cm výtvarný giclée tisk
- 100 % bavlna, bez kyselin, matná Museo - Rag 300GSM
- Archivní inkousty Epson
- Automatizovaný podpis umělce
- Reliéfní pečeť pravosti