Umělecký tisk Marvel Comics Gwen Stacy #1 - Summer 46 x 61 cm - bez rámu

  • EAN: 747720253926
  • Výrobní číslo: SS501141U
\"Jsem Gwen Stacy. Dokonale se dokážu představit."

Sideshow Art Prints představuje Gwen Stacy #1- Summer Fine Art Print od oblíbeného komiksového výtvarníka J. Scotta Campbella s barvami od Sabine Rich.

Blondýnky si užijí víc zábavy, pokud k tomu má co říct Gwen Stacy! V této vlahé a zářivé ilustraci se Campbell postaví milované postavě Marvelu ve svém ikonickém uměleckém stylu. V New Yorku je léto a Gwen se prochází po ulici a drží oranžový slunečník, aby ji chránil před slunečními paprsky. Zábavná a koketní, tančí životem a přitahuje pozornost diváka a svého studentského miláčka Petera Parkera, známého jako Spider-Man.

Původně vytvořeno jako varianta přebalu pro Gwen Stacy #1 (2020) , kterou napsal Christos Gage pro Marvel Comics, je tato krásná komiksová předloha nyní k dispozici pro fanoušky ve formátu výtvarného umění. Každý Gwen Stacy #1- Summer Fine Art Print je ručně podepsán J. Scottem Campbellem a obsahuje embosovanou pečeť pravosti jako součást limitované edice 250 kusů. Tento umělecký tisk Spider-Man je pro fanoušky této ikonické postavy nutností!

Nechte trochu slunce do své sbírky Marvel a přineste si domů Gwen Stacy #1- Summer Fine Art Print od J. Scott Campbell dnes.

Podrobnosti k tisku:

- Oficiálně licencováno společností Marvel Comics
- Limitovaná edice 250
- 46 x 61 cm jemné umělecké giclée potisk
- 100% bavlna, bez kyselin, matná Museo - Hadr 300GSM
- Archivní inkousty Epson
- Ručně podepsáno umělcem
- Reliéfní pečeť pravosti