Umělecká reprodukce Marvel Ronin: The Wolverine 46 x 61 cm - bez rámu

  • EAN: 747720255647
  • Výrobní číslo: SS501291U
\"Legenda vypráví o pozoruhodném roninu. Roninovi, který nemůže zemřít. Nebo spíše, který nezůstane mrtvý."

Sideshow Art Prints představuje Ronin: The Wolverine Fine Art Print, originál Umělecký tisk Marvel Comics od umělce Giana Galanga.

Zdivočelý mutant, neúspěšný šermíř – Wolverine měl vždy jedinečné spojení s historií a kulturou Japonska, v lásce a ztrátě a se svým zdánlivě nekonečným životem. Tento oslnivý X-Men umělecký tisk, inspirovaný sérií Marvel Comics 5 Ronin, čerpá z barev a tvarů feudálních japonských snímků, aby zachytil Loganův šílený vztek samuraje bez pána, ronina. Pomocí adamantiových drápů místo tradičních čepelí útočí na své nepřátele se vší silou a přesností válečníka, který nemá co ztratit.

Každý Ronin: The Wolverine Fine Art Print obsahuje autorizovaný, automatický podpis umělce a embosovaná pečeť autenticity jako součást limitované edice 350 kusů. Spárujte toto umělecké dílo X-Men se sběratelskými předměty Wolverine, které najdete v X-Men Collection Sideshow, abyste vytvořili ultimátní poctu tomuto divokému mutantnímu šermíři na vaší poličce.

Přiveďte poutníka domů a přidejte Ronina : The Wolverine Fine Art Print od Giana Galanga do vaší sbírky ještě dnes!

Podrobnosti tisku:

- Oficiálně licencováno společností Marvel
- Limitovaná edice 350
- 18 x 24\" výtvarný giclée tisk, rozměry obrázku 14 x 20\"
- 100% bavlna, bez kyselin, hladký Mint Fine Art Paper 260GSM
- Archivní inkousty Epson
- Autorizovaný, automatický podpis tužkou
- Reliéfní pečeť pravosti
- Tisk je zabalen a ručně srolován do papíru bez obsahu kyselin, vložen do ochranného plastového pouzdra a odeslán v tubě o průměru 4"