Umělecká reprodukce Marvel Hedvábí 46 x 61 cm - nerámováno

  • EAN: 747720254503
  • Výrobní číslo: SS501452U
\"Možná už začínám s těmi superhrdinskými věcmi.\"

Sideshow Art Prints představuje Silk Fine Art Print, sběratelské umění Marvel od umělce Jeehyunga Lee.

Cindy Moon sedí po dlouhém dni superhrdinství v tomto úžasném portrétu oblíbené postavy Spider-Mana. Silk, usazená v houpací síti z vláken posetých sněhovými vločkami, si stahuje červenou masku, aby vydechla chladně. Kdysi byla pouhou spolužačkou Petera Parkera, ale od svého osudového setkání s úplně stejným ozářeným pavoukem se jako hrdinka vyšplhala do nových výšin s vlastní identitou, svými vlastními zápasy a vlastním podpisem červené, černé. a bílý kostým. Nenechte se mýlit – Hedvábí je prostě senzační!

Tento komiksový sběratelský soubor, který byl původně vytvořen jako obálka varianty pro Silk #1 (2021), kterou napsala Maureen Goo pro Marvel Comics, je nyní k dispozici jako Marvel. nástěnné umění, které si fanoušci mohou přinést domů. Každý Silk Fine Art Print obsahuje autorizovaný, automatický podpis umělce a embosovanou pečeť autenticity jako součást limitované edice 425 kusů.

Nechte se chytit do její sítě a přidejte Silk Fine Art Print od Jeehyung Lee do vaší sbírky umění Spider-Man ještě dnes!

Podrobnosti k tisku:

- Oficiálně licencováno společností Marvel
- Limitovaná edice 425
- 46 x 61 cm výtvarný giclée print
- 100% bavlna, bez kyselin, matný Museo - Rag 300GSM
- Archivní inkousty Epson
- Automatizovaný podpis umělce
- Reliéfní pečeť pravosti