Umělecká reprodukce Marvel Doctor Strange od Alex Garner 46 x 61 cm - bez rámu

  • EAN: 747720255685
  • Výrobní číslo: SS501386U
Sideshow představuje Doctor Strange Fine Art Print, ohromující uměleckou grafiku Marvel od uznávaného ilustrátora Alexe Garnera.

Od nestárnoucí Vishanti a všech špinavých zástupů Hoggothu má Stephen Strange za úkol chránit nespočet rozměry s každým kouzlem, které má k dispozici. Jako Sorcerer Supreme může tento marvelovský mág kouzlit, věštit, božsky, invokovat a senzorickou buňku téměř cokoli ve známém vesmíru (a také v několika neznámých rovinách existence). Umělec Alex Garner v této barevné kompozici zachycuje mystickou sílu Doctora Strange, když svou magii nasměruje skrze Oko Agamotta, prastarou relikvii, která vyzařuje všeodhalující auru a odhaluje tajemství, o kterých se většině smrtelných myslí jen zdálo.

Každý film Doctor Strange Fine Art Print obsahuje autorizovaný automatický podpis umělce a embosovanou pečeť autenticity jako součást limitované edice 350 kusů. Spárujte toto umělecké dílo Marvel s Doctor Strange Maquette od Sideshow a udělejte strhující poctu Sorcerer Supreme!

Dejte svému Marvel displeji nějaký další rozměr a přineste si domů Doctor Strange Fine Art Print od Alexe Garnera ještě dnes.< br />
Podrobnosti o tisku:

- Oficiálně licencováno společností Marvel
- Limitovaná edice 350
- 18 x 24" výtvarný giclée tisk
- 100% bavlna, bez kyselin, certifikovaný archivní matný Museo Rag 300GSM
- Archivní inkousty Epson
- Autorizovaný, automatický podpis tužkou
- Embosovaná pečeť pravosti
- Tisk je zabalené a ručně srolované do papíru bez obsahu kyselin a zasíláno v tubě o průměru 4"*