Umělecký tisk DC Comics The Batman's Grave #1 46 x 61 cm - bez rámu

  • EAN: 747720254251
  • Výrobní číslo: SS501280U
Sideshow Art Prints představuje The Batman's Grave #1 Fine Art Print, úžasný umělecký tisk Batmana od umělce Jeehyunga Lee.

Netopýr přebírá křídla v tomto akčním uměleckém tisku DC Comics, při pohledu z Dramatická perspektiva, když se zakryté alter-ego Bruce Wayna snáší ze světlíku skladiště v Gotham City. Sklo se kolem něj roztříští, když se Batmanův plášť rozvine, aby znovu vytvořil jeho ikonické okřídlené logo, a jeho oči září ve tmě, zaměřující se na nastolení spravedlnosti do jeho města. Tato děsivá perspektiva Temného rytíře je poslední věc, kterou kdy zločinci z Gothamu uvidí, než budou uvrženi za mříže – naštěstí pro vás, jste jen přihlížející.

Původně vytvořeno jako obálka varianty pro The Batman's Grave #1 (2019), kterou napsal Warren Ellis pro DC Comics, je tato komiksová předloha dostupná ve formátu výtvarného umění pro sběratele. Každý výtisk v limitované edici 425 kusů obsahuje autorizovaný automatický podpis umělce a reliéfní pečeť pravosti. Sběratelé Batmana i čtenáři komiksů si nenechají ujít tento dynamický umělecký tisk od DC Comics.

Ponořte se trochu hlouběji do stínu Gothamu a přineste si domů The Batman's Grave #1 Umělecký tisk od Jeehyunga Lee dnes.

Podrobnosti tisku:

- Oficiálně licencováno DC Comics
- Limitovaná edice 425
- 46 x 61 cm fine art giclée print
- 100% bavlna, bez kyselin, matný Museo - Rag 300GSM
- Archivní inkousty Epson
- Autorizovaný, automatický podpis tužkou
- Embosovaná pečeť pravost