DC Comics Umělecká reprodukce Birds of Prey od Johna Keaveneyho 46 x 61 cm - nerámováno

  • EAN: 747720255661
  • Výrobní číslo: SS501041U

Sideshow Art Prints představuje výtvarný tisk Birds of Prey, oslnivý umělecký tisk DC Comics od umělce Johna Keaveneyho.

Víte, co se říká o ptácích! Gothamské dívky Dinah Lance, Helena Bertinelli a Barbara Gordon se spojily a vytvořily děsivou frontu boje proti zločinu známou jako Birds of Prey v této ilustraci inspirované DC Rebirth. Spojením svých sil a chytrosti si nasadí masky, zašněrují boty a převezmou křídla nad zločinem prolezlými ulicemi svého města jako hrdinky Black Canary, Huntress a Batgirl. Keaveney zachycuje energickou a zkušenou bojovou zdatnost týmu v živé scéně plné vizuálních velikonočních vajíček odkazujících na další slavné Gothamity, včetně zlomyslných mafiánů, různých hlídačů a dokonce i čestných Birds of Prey.

Každý pták Of Prey Fine Art Print je součástí limitované edice 400 kusů s autorizovaným, automatickým podpisem umělce a embosovanou pečetí pravosti. Spárujte toto umělecké dílo DC Comics se sběratelskými předměty DC Comics ze Sideshow, jako je Huntress Premium Format™ Obrázek, Black Canary Premium Format™ Figurka a další figurky Batgirl, aby se ptáci ve vaší sbírce shromáždili!

Spojte se s úžasným triem z Gothamu a přineste si domů výtvarný tisk Birds of Prey od Johna Keaveneyho ještě dnes!

Podrobnosti o tisku:

- Oficiálně licencováno DC Comics
- Limitovaná edice 400
- 18 x 24" výtvarný giclée tisk
- 100 % bavlny, bez kyselin, certifikovaný archivní matný Museo Rag 300GSM
- Archivní inkousty Epson
- Autorizovaný, automatický podpis tužkou
- Embosovaná pečeť pravosti
- Tisk je zabalen a ručně rolované v papíru bez obsahu kyselin a zasíláno v tubě o průměru 4"*