Umělecký tisk DC Comics Batman Zero Year #21 46 x 61 cm - bez rámu

  • EAN: 747720255845
  • Výrobní číslo: SS501658U
Motiv
Batman

\" - Takže nikdo nemusí projít tím, co jsem dělal tu noc, přímo tam v té uličce venku! To je důvod. To je poslání.\"

Sideshow Art Prints představuje the Batman Zero Year #21 Fine Art Print, umělecký výtisk DC Comics od uznávaného komiksového umělce Jocka.

Gotham City je srdcem Batmanovy mise v této náladové skladbě umělce Jocka, který je známý pro svou častou práci s Temným rytířem. Stejně jako stíny, ve kterých loví, i samotná myšlenka Batmana visí nad městem a dotýká se každého skrytého koutu a odlehlé uličky. Tento monochromatický portrét zakrytého alter ega Bruce Wayna ukazuje kontrast mezi světlem spravedlnosti a temnotou zločinu, jak je vidět v celém Gothamu. Symbol na jeho netopýřím obleku se stává oknem do světa, který tento neuvěřitelný detektiv přísahal chránit, protože to dělá neúnavně a bez přestávky a vráží strach do srdcí slabších mužů.

Původně vytvořen jako obálka k Batmanovi Zero Year #21 (2013), kterou napsal Scott Snyder pro DC Comics, tato komiksová předloha Batmana je nyní k dispozici fanouškům ve sběratelském formátu výtvarného umění. Každý výtvarný tisk Batman Zero Year #21 obsahuje autorizovaný, automatický podpis umělce a embosovanou pečeť autenticity jako součást limitované edice 300 kusů.

Přineste duši Gothamu domů do své galerie uměleckého díla DC Comics s výtvarným tiskem Batman Zero Year #21 dnes od Jocka!

Podrobnosti o tisku:

- Oficiální licence od DC Comics
- Limitovaná edice 300
- 18 x 24\" výtvarný giklotisk
- 100% bavlna, bez kyselin, certifikovaný archivní matný Museo Rag 300GSM
- Archivní inkousty Epson
- Autorizovaný , automatický podpis tužkou
- Reliéfní pečeť pravosti
- Tisk je zabalen a ručně srolován do papíru bez obsahu kyselin a zasílán v tubě o průměru 4"*