DC Comics Umělecká reprodukce Batgirl: The Last Joke 46 x 61 cm - nerámováno

  • EAN: 747720253667
  • Výrobní číslo: SS501337U
Sideshow Art Prints představuje výtvarný tisk Batgirl: The Last Joke od umělce Iana MacDonalda, sběratelskou sběratelskou galerii DC Comics, která se nachází ve vaší domácí galerii.

V Gothamu je jasný nový den, když do toho skočí Barbara Gordon akce nad ulicemi plnými zločinu. Netopýr v tomto městě dlouho sloužil jako symbol spravedlnosti a Batgirl, oblečená ve svém moderním modrém, šedém a žlutém kostýmu, není jiná. Naše hrdinka ovládá svůj batarang, když se k ní připojuje záplava netopýrů, kteří berou křídla, jako klan bojovníků proti zločinu, který nazývá svým vlastním. Hlupáci, pozor! Padouchům pracujícím ve stínu se jejich nepravosti vždy ukáží na světlo, až bude případ netopýří rodiny.

Původně vytvořeno jako obálka varianty pro Batgirl #48 (2020), kterou napsal Cecil Castellucci pro DC Comics, tato sběratelská komiksová kolekce je dokonalým doplňkem jakékoli sbírky uměleckých tisků Batmana. Každý výtvarný tisk Batgirl: The Last Joke obsahuje autorizovaný automatický podpis umělce a také embosovanou pečeť autenticity, která je součástí limitované edice 375 kusů.

Naskočte na zločin Sbírku komiksů DC a přineste si domů výtvarný tisk Batgirl: The Last Joke od Iana MacDonalda ještě dnes!

Podrobnosti o tisku:

- Oficiální licence od DC Comics
- Limitovaná edice 375
- 18 x 24\" výtvarný giclée tisk
- 100% bavlna, bez kyselin, certifikovaný archivní matný Museo Rag 300GSM
- Archivní inkousty Epson
- Autorizovaný, automatický podpis tužkou
- Reliéfní pečeť pravosti
- *Tisk je zabalen a ručně srolován do papíru bez obsahu kyselin, vložen do ochranného plastového pouzdra a odeslán v tubě o průměru 4"*