BTS Fine Art Print Dynamite 46 x 61 cm - bez rámu

  • EAN: 747720253810
  • Výrobní číslo: SS501273U
Motiv
Sideshow představuje BTS: Dynamite Fine Art Screenprint, společný produkt BTS navržený Tracie Ching a vytištěný ve spolupráci s The Half and Half.

Globální superhvězdná skupina BTS jasně září na této vzrušující sítotiskové ilustraci inspirované energickým vizuálem jejich videoklipu k hitu Dynamite. Umělkyně Tracie Ching zachycuje ikonické momenty z celého jejich vystoupení s portréty RM, Jina, SUGA, j-hope, Jimina, V a Jung Kooka, všechny láskyplně navržené s úžasnými detaily a barvami.

Tiskárna BTS: Dynamite Fine Art Screenprint, vytištěná na bílém perleťovém papíře Stardream Smooth 2.0 od The Half and Half, oceňované tiskárny, obsahuje 10 barevných inkoustů a jasnou lesklou vrstvu, díky čemuž jsou živé a barevná kompozice v úžasné kvalitě. Potisk je k dispozici také v nezarámovaném nebo na zakázku zarámovaném provedení, což z něj činí vysoce sběratelský doplněk jakéhokoli domácího displeje.

Objednávky na BTS: Dynamite Fine Art Screenprint budou k dispozici pouze po omezenou dobu a pak už nikdy. Konečná velikost edice bude stanovena po zavření limitované objednávky a každý kus bude ručně očíslován tužkou jako součást oficiálního nákladu. Nenechte si ujít svou šanci přinést si domů tento kolaborační BTS produkt ze Sideshow.

Přineste oheň do své sbírky, když si domů přinesete BTS: Dynamite Fine Art Screenprint od Tracie Ching!

Podrobnosti o tisku:


- Oficiálně licencováno Big Hit Entertainment
- 18 x 24\" výtvarný sítotisk
- 10barevná obrazovka tisk s bodově lesklou vrstvou
- 126# papír Stardream Smooth 2.0 (Eris)
- Ručně číslované
- Vytištěno The Half and Half Printmaking Studio
- Tisk je zabalen a ručně - zabalené v papíru bez obsahu kyselin, vložené do ochranného plastového pouzdra a zasíláno v tubě o průměru 4"