X-Men akční figurka 1/6 Gambit Deluxe 30 cm

  • EAN: 100439
  • Výrobní číslo: SS100439
Sideshow představuje figurku Gambit Deluxe Sixth Scale, novou sběratelskou figurku Marvel, která si pronikla do vaší sbírky X-Men.

Gambit Deluxe Sixth Scale Figure, inspirovaný svým klasickým kostýmem z 90. let, obsahuje detailní, zakrytý headculpt založený na vzhledu komiksu Remy LeBeau, doplněný o vyměnitelné krátké vlasy a dlouhé vlasy pro různé možnosti zobrazení. Jeho kostým obsahuje černé látkové tělo s purpurovými čtverečky na rukávech a nohavicích a jeho charakteristický styl doplňuje pečlivě ušitý hnědý trenčkot. Gambit také nosí vyřezávanou horní část těla a stříbrné pancéřové boty, díky nimž se jeho drsný cajunský styl dostává ze stránek na vaši poličku.

Jako mistr bandita obsahuje figurku Gambit Deluxe Sixth Scale celého zloděje Drancování doplňků pro vytváření akčních póz pro tohoto okouzlujícího mutanta Marvel. Jeho zbrojnice obsahuje stříbrnou hůl, čtyři vyřezávaná esa natřená fialovými akcenty, jedinou kartu s vyřezávanou stopou kinetické energie a efekt trojitého házení karet ukazující Gambitovy energetické síly v akci. Remy LeBeau také přichází s celkem osmi sadami rukou. Součástí gest jsou dva páry pěstí, dva páry úchopových rukou, dva páry házecích rukou a dva páry rukou držící karty, každé v provedení s normálními rukavicemi a průsvitným fialovým provedením náboje kinetickou energií.
< br />Vyberte si kartu, libovolnou kartu, pro Le Diable Blanc s těmito neuvěřitelnými možnostmi zobrazení.

Nabijte svou sbírku X-Men a přineste si domů figurku Gambit Deluxe Sixth Scale ještě dnes!