American Psycho Action Figure 1/6 Patrick Bateman 30 cm

  • EAN: 689481674605
  • Výrobce: Iconiq Studios

"Mám všechny znaky lidské bytosti: tělo, krev, kůži, vlasy, ale nemám jedinou, jasně identifikovatelnou emoci, kromě chamtivosti a odporu. Děje se ve mně něco strašného a já nevím proč. Moje noční touha po krvi se přelila do mých dnů. Cítím se smrtelně nebezpečně, na pokraji šílenství. Myslím, že má maska příčetnosti brzy sklouzne."

Společnost Iconiq Studios s hrdostí představuje vysoce detailní model Patricka Batemana z kultovní klasiky Americké psycho v měřítku 1:6, který obsahuje dvě pečlivě propracované plastiky hlavy zachycující intenzitu filmu.

S těmi vlasy by si ho mohli splést s Marcusem Halberstramem, dokonce chodí ke stejnému holiči, ale Bateman má o něco lepší účes. Součástí je také nádherný speciálně ušitý oblek. Neříkejte mi to, nechte mě hádat... Italská móda? Vypadá tak jemně. A podívejte se na ty doplňky, kufřík, kazetový přehrávač, sekera, ta jejich rozmanitost. Podívejte se na to jemné lakování, na vkusné tvarování toho všeho. Panebože, má to dokonce efekt dopadu krve.

Vidíš tu vizitku? Jsou dvě, jedna pro Batemana v měřítku 1:6 a druhá pro tebe. To zbarvení? To je kost. A to písmo je něco, co se jmenuje Silian Rail.

To je pláštěnka? Ano, Allene, to je!

  • Rozměry: 30 cm
  • Hmotnost: 1291 g
  • Měřítko: 1/6