Avengers: Endgame Concept Art Series PVC Action Figure 1/6 Iron Strange 32 cm

  • EAN: 908905
  • Výrobce: Hot Toys
Výrobce

Alternativní verze scény sdílené jako koncept v knize The Art of Avengers: Endgame prozrazuje, že fanoušci jsou blízko k tomu, aby se stali svědky soubojů mistra mystických umění v Iron Manově zbroji! Během vesmírné záchranné akce pošle Tony Stark svůj nanooblek na Doctora Strange, aby ho ochránil a on mohl uniknout před mučicími jehlami Ebony Maw. Brnění se pak zformuje kolem Agamottova oka a Agamottovo oko účinně vypálí do hrudi glyf, který z něj udělá oblek poháněný magií, nikoliv RT.

Inspiraci čerpá z concept artů filmu Avengers: Infinity War, jak je vidět v knize The Art of Avengers: Endgame, Sideshow a Hot Toys s nadšením představují sběratelskou figurku Iron Strange v šestém měřítku z filmu Avengers: Endgame Concept Art Series collection.

Vysoce detailní figurka, odborně vytvořená podle vzhledu Benedicta Cumberbatche v roli Doctora Strange, má nově namalovanou sochu hlavy s pozoruhodnou podobou; speciálně nanesený metalický červený, zlatý a stříbrný barevný nátěr na brnění se vzory Agamottova oka na hrudním plátu; LED svítící funkce rozeseté po celém obleku, ikonické zbraně a doplňky včetně LED svítících Energy Displacer Sentries, ručních děl, výběr mystických uměleckých efektů, tematické pozadí a dynamický stojan na figurku.

Rezervujte si místo pro tuto figurku Iron Strange do své speciální marvelovské sbírky ještě dnes.

  • Rozměry: 32 cm
  • Hmotnost: 3567 g
  • Měřítko: 1/6