Star Wars Mythos akční figurka 1/6 Boba Fett 30 cm

  • EAN: 100326
  • Výrobní číslo: SS100326
Série Mythos Sideshow jsou sběratelské předměty výtvarného umění, které nabízejí sběrateli představit si, co mohlo být, ale možná nikdy nebylo. Mýty měly být zahájeny okem a dokončeny myslím.

Šestá figurka Boba Fetta obsahuje jedinečně tvarované mandalorianské brnění, včetně jeho ikonické helmy s kloubovým dálkoměrem, letecké kombinézy a vesty s tělem plátové brnění, chrániče a ozbrojené rukavice na zápěstí, to vše s výrazným efektem zvětrávání Mythos. Jedinečný kostým Boba Fetta obsahuje také obnošené látkové pončo, kama sukni s praktickými kapsami, kotníky a několik pásků s bočními a pasovými kapsami. lovec odměn potřebuje trofeje, aby mohl prokázat své dovednosti – Boba Fett přichází se třemi wookiee kopánky nasazenými na ramena a třemi jedinečnými jílci světelných mečů vytažených z jeho padlých cílů.

Obsahuje šestá figurka Boba Fett odnímatelný jetpack Z -6 s kloubovými raketovými posilovači, čtyři víceúčelové nástroje na dírku a taktický nůž s pouzdrem na kotník. Obsahuje také arzenál palebné síly, včetně karabinové blasterové pušky EE-3, odpalovače otřesových granátů, těžké blasterové pušky BlasTech DLT-19 s maskovacím obalem a blasterové pistole Sacros K-11. Figurka je dodávána s osmi vyměnitelnými rukama, včetně páru pěstí, páru neutrálních rukou, páru úchopových rukou, pravé spoušťové ruky a levé podpěrné ruky pro pušku.

Hledat dalšího zapojte se do své cesty Mythos a přidejte do své galaxie sběratelských předmětů Star Wars figurka Boba Fett Sixth Scale!