Star Wars Episode VI Deluxe akční figurka 1/6 Luke Skywalker Deluxe 30 cm

  • EAN: 100190
  • Výrobní číslo: SS100190
Sideshow s hrdostí představuje luxusní šestou figurku Luka Skywalkera ze Star Wars Episode VI: Return of the Jedi. Přehrajte si klíčovou scénu ze ságy Star Wars se třemi odlišnými vzhledy, které jsou šesté figurky Luka Skywalkera Deluxe – Jabbův palác Luke, Endor Luke a rytíř Jedi Luke.

S detailním portrétem postav. Luke Skywalker, který se objevil v Epizodě VI Hvězdných válek, kvůli vzhledu Jabbova paláce nosí hnědý plášť s kapucí přes svůj ikonický černý Jedi outfit, košili a kalhoty s dlouhým rukávem, spolu s šedou tunikou a šerpou. Sundejte šedou tuniku a připněte Lukův černý kožený opasek s vačkem a háčkem na šavli, abyste znovu vytvořili jeho vzhled rytíře Jedi z jeho posledního souboje s Darthem Vaderem. V konfiguraci Endor nosí Luke Skywalker svůj pásek a maskovací pončo spolu s kloubovými černými botami. Figurka obsahuje portrét s detailní podobiznou Luka Skywalkera s neodnímatelnou helmou Commando.

Postava Luka Skywalkera Deluxe v šesté škále také obsahuje jedenáct různých výměnných rukou v různých pozicích včetně Force Udělejte gesta rukama, holé pěsti a pěsti v rukavicích a různé úchopové ruce pro držení jeho Blasterové pistole DL-18 nebo světelného meče s odnímatelnou čepelí.

Staňte se svědky návratu Jedi- do vaší sbírky! Přidejte ještě dnes do své galaxie sběratelských předmětů ze Star Wars figurku Luke Skywalker Deluxe Sixth Scale.