Stolní hra Squid Inc. *Anglická verze*

  • EAN: 634482875568
  • Výrobní číslo: WIZ87556
Kategorie
Hry
Squid Inc., navrženém Ivanem Turnerem a s uměním od Matijose Gebreselassieho, hrajete pokorného guppy, který se chce stát velkou rybou společnosti tím, že budete ovlivňovat zaměstnance na všech úrovních a vést je po podnikovém žebříčku, bez ohledu na to, kdo skončí ve vaší stopě!

V každém kole vyberete potenciálního zaměstnance se jménem, speciální schopností a skóre vlivu. Můžete použít jejich vliv k umístění svých zaměstnanců a posílit jejich nemilosrdné schopnosti, nebo můžete zaměstnance přidat do svého týmu. Jakmile se váš zaměstnanec dostane do společnosti, využijete schopnosti svého týmu k vzájemnému povýšení a budete se pohybovat po žebříčku, když budete degradovat nebo dokonce propouštět zaměstnance svých soupeřů!

Na konci hry získáte body za kombinovaný vliv vašich zaměstnanců ve společnosti, s násobiteli, čím výše se na žebříčku dostali: x1, x3, x5 a dokonce x7 na vrchol. práce! Ale buďte opatrní, jakmile se tam dostane zaměstnanec vašeho týmu, objeví se svět žraloků, chobotnic, mořských ryb, krabů a dalších, všichni hladoví po vašem pádu.

Skončíte jako kamarád vody, nebo máte na to, abyste se stali králem největší společnosti oceánu?

Obsah*

1 kniha pravidel
80 hráčských figurek v vlastní tvary
70 žetonů Cloutu
48 destiček zaměstnanců
42 karet zaměstnanců
4 podatelny
1 deska pracoviště

*Umění a obsah podléhají změna