Spider-Man Videogame Masterpiece akční figurka 1/6 Cyborg Spider-Man Suit 2021 Toy Fair Exclusive

  • EAN: 908810
  • Výrobní číslo: HOT908810
Prosím poznámku: U této položky očekává, že poptávka bude vyšší než dostupné množství, což může vést k přidělení nebo zrušení objednaného množství.

Připojte se k Peteru Parkerovi v obleku Cyborg Spider-Man zastavit zločin v Marvel's Spider-Man videohře a postavit se padouchům odhodlaným porazit přátelského sousedského hrdinu! Oblek Cyborg Spider-Man, navržený s moderním nádechem, díky němuž je speciální a jedinečný, je ikonickým oblečením založeným na silně poškozené variantě Spider-Man, která byla poprvé představena v Marvel Comics.

Pro další rozšíření Marvelu Sběratelská série Spider-Man, Sideshow a Hot Toys s potěšením představují sběratelskou figurku Spider-Mana (Cyborg Spider-Man Suit) v šestém měřítku, která zachycuje jeden z charakteristických vzhledů hrdinů, kteří se plazí po stěnách. Tato úžasná figurka je exkluzivní předmět!

Figurka je odborně vytvořena na základě Spider-Mana, který má na sobě oblek Cyborg Spider-Man ve videu Marvel's Spider-Man a obsahuje nově vytvořený maskovaná plastika hlavy s levýma očima a několika vyměnitelnými pravými okuláry pro vytvoření různých kombinací Spider-Manových výrazů. Spider-Man se vyznačuje skvěle polohovatelným tělem postavy s kybernetickou levou paží speciálně lakovanou v metalické barvě, dovedně ušitým oblekem Cyborg Spider-Man v modré a červené barvě s opaskem a efekty bitevního poškození, vyměnitelnými rukama pro ikonické, rozmanitá síť efektové doplňky a stojany s dynamickou postavou pro použití na displeji.

Nenechte si ujít šanci naverbovat nejnovější figurku Spider-Mana do své sbírky Spideyho!

Velikost produktu: 30 cm