Marvel's Spider-Man Video Game Masterpiece Akční figurka 1/6 Spider-Man (Anti-Ock Suit) Deluxe 30 cm

  • EAN: 906796
  • Výrobní číslo: HOT906796
Spider Armor - MK IV Suit, vyvinutý Peterem Parkerem v Parker Industries, je high-tech variací klasického červeného a modrého kostýmu s výraznými svítícími pavoučími znaky. Pokročilé brnění vyrobené z metalické tekuté nanotechnologie je schopné absorbovat všechna poškození, díky čemuž je Spider-Man zcela odolný vůči zranění v kritikou uznávané videohře Marvel\'s Spider-Man.

Sideshow a Hot Toys představují Spider-Mana (Spider Armor – oblek MK IV) Šestou sběratelskou figurku! Hot Toys s úžasným světelným reflexním vzorem, který se objevuje pod specializovaným osvětlením LED, znovu vytvořil výkonný a technologicky působivý oblek Spider Armor - MK IV, který zvýrazňuje svůj vizuální efekt neuvěřitelnými detaily.

Postava obsahuje nově vytvořenou maskovanou sochu hlavy s několika páry zaměnitelných očí pro vytvoření různých kombinací Spider-Manových výrazů; vysoce schopný specializovaný orgán; krásně navržený červeno-modrý Spider Armor - MK IV Suit, který má kovovější vzhled a zářivý efekt; speciálně aplikované vzory pavučiny se světle modrozeleným reflexním efektem na obleku, aby znovu vytvořily jedinečnou sílu obranného štítu, obklopující emblém černého pavouka, oči a vyměnitelné ruce; Spider-Drone; Různé doplňky s efektem pavučiny; dvojice specializovaných LED světelných jednotek a dynamická figurka představují charakteristické pózy.

Spider Armor – oblek MK IV z vás udělá silného soupeře proti každému nepříteli, kterému kdy Spidey čelil.