Dungeons & Dragons RPG Guida di Van Richten a italský Ravenloft

  • EAN: 9780786968619
  • Výrobní číslo: WOTCC92801030
Kategorie
Hry

Teror pronásleduje říše nočních můr Ravenloftu. Nikdo to neví lépe než znalec monster Rudolph Van Richten. Aby vyzbrojil novou generaci proti tvorům noci, Van Richten sestavil svou korespondenci a spisy případů do tohoto svazku děsivých příběhů a mrazivých pravd.

Objevte tajemství Ravenloftu, mlhou zahalených zemí, kde mezi nestárnoucími upíry, hordami zombie, vesmírnými děsy a ještě horšími číhají nechvalně známí Temní páni. Pak si vyberte. Vytvoříte si vlastní Domains of Dread, prostředí pro pořádání nekonečných děsivých dobrodružství? Nebo se přidáte k řadám strašidelných hrdinů, kteří přijímají hrůzostrašné linie, dvojité temné dary, strašidelné podtřídy a další zakázané síly?

Van Richtenův průvodce po Ravenloftu obsahuje materiál pro hráče i pro mistry Dungeonů k vytvoření kampaně s hororovou tématikou pro Dungeons & Dragons. Uvolněte poklad v podobě nových příběhových háčků, možností postav a přizpůsobení kampaně, abyste oživili jedno z nejvíce vzrušujících prostředí Dungeons & Dragons!