Dungeons & Dragons RPG Adventure Critical Role: Call of the Netherdeep anglicky

  • EAN: 9780786967865
  • Výrobní číslo: WOTCD08670000
Kategorie
Hry
Chamtivost smrtelníků probudila mocnou entitu, o které se dlouho myslelo, že je zničena. Po věky byl tento mocný šampión bohů uvězněn v nejtemnějších hlubinách Exandrie. Jeho jméno bylo zapomenuto, stejně jako jeho hrdinské činy. V zoufalství volá po nových hrdinech, aby ho zachránili.

Toto dobrodružství Dungeons & Dragons, inspirované kampaněmi úspěšné série Critical Role, začíná v Wastes of Xhorhas a vede do třpytivé oázy. -město Ank\'Harel na kontinentu Marquet a odtud do potopené říše temnoty, korupce a smutku známé jako Netherdeep. Rudý měsíc Ruidova nad tím vším sleduje osudy těch, kteří mají moc utvářet běh dějin.

Critical Role Presents: Call of the Netherdeep obsahuje sedm kapitol napínavého dobrodružství, s prvky příběhu, které se propojují s tématy nalezenými v kampaních Critical Role.

Obsah:

- První velká dobrodružná kniha D&D ve světě Exandria Critical Role, přebírání hráčů z úrovní 3-12
- Multikontinentální příběh, který zahrnuje zjizvené pustiny Xhorhas, představuje kontinent Marquet a nakonec hráče vrhne do Netherdeep – děsivého křížence mezi Vzdálenou říší a hlubokým oceánem< br />- Překypuje veškerým novým uměním zobrazujícím Exandrii
- Obsahuje plakátovou mapu Ank\'Harel
- Přidává magické předměty, stvoření a představuje soupeřící NPC