Black Widow Movie Masterpiece Action Figure 1/6 Black Widow Snow Suit Version 28 cm

  • EAN: 906797
  • Výrobce: Hot Toys
Výrobce

"Nevíš o mně všechno." - Natasha Romanoff

Je zpátky! Natasha Romanoff se vrací na plátno s naprosto úžasným vzhledem, který vznikl v komiksu, a ve sněhovém obleku se vydává na své nebezpečné mise v arktickém prostředí a znovu se spojuje se skupinou špionů ze své minulosti, aby zastavila smrtící sílu, kterou znala už předtím, když pracovala pro S.H.I.E.L.D a Avengers.

Společnosti Sideshow a Hot Toys dnes s potěšením představují vysoce očekávanou sběratelskou figurku Black Widow (Snow Suit Version) v šestém měřítku, která tvoří ostrý kontrast k jejímu tradičnímu celočernému obleku.

Figurka je nádherně zpracovaná podle vzhledu Scarlett Johansson v roli Natashy Romanoff/Black Widow ve stejnojmenné produkci a obsahuje nově vyvinutou plastiku hlavy a vlasů s jemným zpracováním, precizně ušitou bílou taktickou uniformu, vysoce detailní zbraně včetně dvojice standardních obušků a dvojice kloubových obušků se 3 typy vyměnitelných hrotů umožňujících různé styly boje, pistole, několik kusů vyměnitelných rukou pro podpisové pózy a stojan s motivem filmu.

Rozšiřte svou sbírku Marvel o tuto působivou figurku Black Widow!

  • Rozměry: 28 cm
  • Hmotnost: 1397
  • Měřítko: 1/6