Back To The Future Movie Masterpiece Action Figure 1/6 Doc Brown (Deluxe Version) 30 cm

  • EAN: 909291
  • Výrobce: Hot Toys
Výrobce

"Chce to něco, co má trochu větší říz - plutonium." - Doc Brown

Nezapomeňte na jednu paletu na jednu cestu! Všechno to začalo vědeckým experimentem ve filmu Návrat do budoucnosti, kde se fanouškům představili Doc Brown, Marty McFly a auto Delorean cestující časem, které dokázalo cestovat do minulosti, přítomnosti i budoucnosti a spustilo sérii řetězových reakcí, které narušily časoprostorové kontinuum.

Společnosti Sideshow a Hot Toys s nadšením dále rozšiřují kolekci cestování časem a představují netrpělivě očekávanou šestou sběratelskou figurku Doc Brown (Deluxe Version) se spoustou doplňků z kolekční série Návrat do budoucnosti. Jako geniální vynálezce stojící za autem DeLorean cestujícím v čase je Doc Brown vždy jednou z nejpamátnějších filmových postav všech dob!

Vysoce přesná figurka, důmyslně vytvořená podle vzhledu Christophera Lloyda v roli doktora Emmetta Browna ve filmu Návrat do budoucnosti, má nově namalovanou plastiku hlavy s úžasnou podobou; jemně ušitá ochranná kombinéza je dodávána s pouzdrem a taškou na uložení jeho vybavení; mimořádně široká škála detailních doplňků včetně charakteristického dálkového ovladače k ovládání stroje času, schránky, stopek, klimatického grafu, přenosné tiskárny, několika nástrojů, které lze najít v jeho brašně na nářadí, a stojánku na figurku.

A co je nejdůležitější, tato verze Deluxe bude obsahovat kufřík s plutoniem a lahvičku s vyjímatelným plutoniem, která vyžaduje vaši mimořádnou péči!

Nezapomeňte si pro svůj displej s filmem Návrat do budoucnosti vyzvednout figurku Doca Browna a plutonium navíc.

  • Rozměry: 30 cm
  • Hmotnost: 1363 g
  • Měřítko: 1/6