Back To The Future III Movie Masterpiece Action Figure 1/6 Doc Brown 32 cm

  • EAN: 909370
  • Výrobce: Hot Toys
Výrobce

"Vaše budoucnost je taková, jakou si ji uděláte, tak ať je dobrá!" - Doc Brown

Od svého debutu před třiceti lety si film Návrat do budoucnosti získal fanoušky i diváky svým humorem, srdcem a dováděním v čase. V závěrečném díle nadčasové trilogie Marty McFly vyhrabe věrný DeLorean z důlní šachty a vyhledá Doca Browna na Divokém západě roku 1885. Když se však jejich stroj času porouchá, cestovatelé uvíznou v zemi ostruh.

Společnosti Sideshow a Hot Toys s potěšením představují zbrusu novou sběratelskou figurku Doc Browna v šestém měřítku inspirovanou filmem Návrat do budoucnosti, část III.

Nejnovější sběratelská figurka Doc Browna, nádherně zpracovaná podle vzhledu Christophera Lloyda na starém západě v roli doktora Emmetta Browna ve filmu, má nově vyvinutou plastiku hlavy s kovbojským kloboukem; skvěle propracovaný kostým s rafinovaným krejčovským zpracováním, kabátem a šálou pro obnovení charakteristického vzhledu, jak je vidět před hodinovou věží; velmi detailně propracované zbraně a doplňky včetně pušky, pistole, miniatury stroje času, kapesních hodinek, komunikátoru s baterií a stojanu na figurku.

Vědec v oblečku ze starého západu bude jistě skvělým doplňkem vaší expozice o cestování časem.

  • Rozměry: 32 cm
  • Hmotnost: 1444 g
  • Měřítko: 1/6