Socha Wonder Woman Wonder Woman na koni zlaté provedení 138 cm

  • EAN: 34252299
  • Výrobní číslo: P1SMMWW-02GL
Prime 1 Studio s hrdostí představuje MMWW-02: Wonder Woman on HorseBack od Wonder Woman Film. Než se stala Wonder Woman, byla Dianou, princeznou Amazonek, vycvičenou na nepřemožitelnou bojovnici. Diana, vychovaná na chráněném ostrovním ráji, když americký pilot havaruje na jejich pobřeží a vypráví o masivním konfliktu zuřícím ve vnějším světě, opouští svůj domov s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana, která bojuje po boku muže ve válce za ukončení všech válek, objeví své plné síly a svůj skutečný osud. Wonder Woman je superhrdinský film založený na stejnojmenné postavě DC Comics a je čtvrtým dílem v DC Extended Universe.

Velikost produktu: přibližně 138 x 76 x 64 cm

Omezeno na pouhých 88 kusů po celém světě.

Upozornění: U této položky se očekává, že poptávka bude vyšší než dostupné množství, což může vést k přidělení nebo zrušení objednaného množství.< /b>

Upozornění: Vzhledem k velikosti této položky mohou být účtovány dodatečné náklady na dopravu. Ke stanovení těchto nákladů je kromě vaší polohy zapotřebí skutečná velikost a hmotnost balíku. Oba jsou v tuto chvíli neznámé a nemusí být dostupné, dokud produkt nedorazí do našeho skladu.