Sběratelská akční figurka Wonder Woman 1984 Movie Masterpiece 1/6 Golden Armor Wonder Woman (Deluxe) 30 cm

  • EAN: 906348
  • Výrobní číslo: HOT906348
Wonder Woman se vrací na stříbrné plátno ve filmu Wonder Woman 1984. Jako konečné ztělesnění síly, milosti, moudrosti a zázraku se milovaná princezna amazonských válečnic dostane do konfliktu se svými impozantními nepřáteli v 80. letech v jejích ikonických outfitech.

Sideshow a Hot Toys představují nejpodrobnější vzhled jiskřivého brnění Diany Prince se sběratelskou figurkou šesté velikosti Golden Armor Wonder Woman (Deluxe). Oblečení bylo vyrobeno se zvláštním důrazem na autentické detaily na zlatém brnění a neutrálních křídlech a je natřeno jemnou metalickou zlatou barvou, která se chlubí jemným kovovým třpytem, ​​který dodává neuvěřitelnému designu větší texturu a vizuální zajímavost.

Dovedně vytvořená na základě obrazu Gal Gadot jako Wonder Woman ve filmu, filmová přesná figurka obsahuje nově vyvinutou sochu hlavy s dlouhými kudrnatými tmavě hnědými vlasy s pravými látkami, specializované tělo šité na míru Wonderovi. Žena, sada křídel brnění v neutrálním režimu, lesklá helma, charakteristická zbraň Wonder Woman "Lasso of Truth" a speciálně navržená dynamická figurka k vystavení.

Spolu s úžasnou postavou a doplňky bude tato luxusní verze obsahovat také další sadu masivních roztažených křídel, která měří přibližně 67 cm a jsou navržena s prodlouženým kloubem pro širší rozsah pózování, který zvýrazňuje létání a pohotovostní režim. režim, který umožňuje plně znovu vytvořit úchvatné letecké scény.

Wonder Woman je ozbrojená a připravená k boji! Nenechte si ujít tuto výjimečnou kolekci figurek.