Transformers: Revenge of the Fallen DLX Akční figurka 1/6 Optimus Prime 28 cm - vrácené zboží

  • EAN: 4897056202658
  • Výrobní číslo: 3Z0163
Kategorie
Výprodej

Hasbro a threezero jsou nadšeni, že vám mohou představit Optimuse Prime z filmu Transformers: Revenge of the Fallen jako další figurku ze série sběratelských figurek Transformers DLX!

S výškou 11,2 palce (28,4 cm) jsou Transformers : Revenge of the Fallen - Sběratelská figurka DLX Optimus Prime obsahuje přibližně 57 bodů kloubového spojení, kovový odlévaný rám a oči s LED osvětlením. Mezi doplňky patří dva Ion Blastery, Dual Energon Swords a Vyměnitelná bojová maska a obličej, celkem čtyři páry vyměnitelných rukou a DLX Action Stand pro různé výrazné pózy.

Transformers: Revenge of the Fallen - DLX Optimus Prime je navržen tak, aby byl integrován s DLX Jetfire stejného filmu (vydání je plánováno na Q1 2021). Tyto dvě figurky společně tvoří působivý DLX Jetpower Optimus Prime.

Sběratelské figurky DLX představují složité designy transformátorů v menším měřítku s vysokou věrnostní produkční hodnotou. Díky své jedinečné konstrukci rámu z tlakově litého kovu poskytuje DLX nejen pokročilou škálu kloubů, ale také výrazně zvyšuje hmotnost a odolnost. Spolu s detailním a zvětralým nanášením barvy threezero je dosaženo pozoruhodné podobnosti ve shodě znaků, jak je vidět v originálních médiích.


Vlastnosti:

- Oficiálně licencováno Hasbro a TakaraTomy
- Přibližně 11,2 palce na výšku (28,5 cm)
- 57 bodů artikulace
- Kovové díly odlévané pod tlakem
- LED Illuminated Eyes*

Zahrnuje:

- Jedna (1) vyměnitelná bojová maska a obličej
- Dva (2) iontové blastery
- Čtyři (4) páry vyměnitelných rukou: Jeden (1) pár pěstí, jeden (1) pár uvolněných rukou, (1) pár akčních rukou a jeden (1) pár rukou pro držení Ion Blasteru.
- Jeden (1) akční stojan se základnou

Vyžaduje baterie AG13 x2 (baterie nejsou součástí dodávky)