Sběratelská figurka Transformers Generations Legacy 2022 Predacon Tarantulas 14 cm

  • EAN: 5010993972012
  • Výrobní číslo: HASF3032
Využij sílu Energonu s robotem Transformers: Legacy Deluxe Predacon Tarantulas! Ti, kteří se zatoulají do doupěte Tarantulů, se ocitnou čelem k jeho tesákům. Nebo hůř, stanou se předmětem jeho šílených vědeckých experimentů.

DESIGN INSPIROVANÝ BEAST WARS: Tento 5,5palcový robot Predacon Tarantulas Transformers: Legacy je inspirován animovanou sérií Beast Wars: Transformers, doplněnou o design ve stylu generací.

UNIVERSES COLLIDE: Vesmíry se srazí s Transformers: Legacy! Tato epická řada hraček Transformers spojuje oblíbené postavy fanoušků z celého multivesmíru Transformers

2EPICKÉ REŽIMY: Akční figurka se převede z robota do režimu tarantule v 19 krocích. Dodává se s příslušenstvím kuše

VYUŽIJTE SÍLU ENERGONU: Vybavte se nejmocnější látkou na Cybertronu, Energonem! Tato figurka Tarantulas Transformers Predacon se dodává s příslušenstvím buzzsaw značky Energon
QR KÓD: Naskenujte QR kód na každém balíčku a odhalte technické specifikace postav z celého multivesmíru! Sbírejte další figurky Legacy, abyste odhalili technické specifikace jejich postav (každá se prodává samostatně, v závislosti na dostupnosti)