The Rocketeer Q-Fig Elite Figure The Rocketeer 13 cm

  • EAN: 812095025291
  • Výrobní číslo: QMXDIS-0116
Když kaskadérský pilot Cliff Secord narazí na futuristický raketový balíček vyvinutý milionářem Howardem Hughesem, udělá to, co bychom udělali my všichni. Připne si ho a vyrazí na jízdu svého života! Nahoďte si novou lesklou helmu, abyste skryli jeho identitu, a Cliff se stane americkou tajnou zbraní v boji proti odporným nacistům. Sledujte oblohu a sledujte náš nejnovější Disney Q-Fig Elite, The Rocketeer od QMx.

Rocketeer Q-Fig Elite, založený na klasickém akčním filmu Disney The Rocketeer, zachycuje našeho tajemného hrdinu právě ve chvíli, kdy vyráží zachránit den. The Rocketeer za sebou zanechává stopu plamenů a kouře, když řve do vzduchu, a bude bránit Ameriku a její spojence před nacistickou hrozbou s tvrdostí a - uhodli jste správně - raketovým balíkem. Oděni do jeho typické helmy a kožené letecké bundy jsme nešetřili detaily při obnově ikonického vzhledu tohoto hrdiny z poloviny století. Prakticky ucítíte teplo, když se Rocketeer zvedne z vašich polic a vydá se na další úžasné dobrodružství.

Rocketeer Q-Fig Elite stojí přibližně 5 palců na výšku od ohnivé základny diorámatu až po vrchol americké vlajky vlající za naším hrdinou. Vaše vzpomínky na Disneyho The Rocketeer se vrátí zpět, když Cliff Secord bouří po obloze a do vaší sbírky. Sbírejte The Rocketeer Q-Fig Elite z QMx ještě dnes a připojte se k boji za svobodu!