Star Wars Mandalorianská figurka prémiového formátu Moff Gideon 50 cm

  • EAN: 300788
  • Výrobní číslo: SS300788
Sideshow představuje Moff Gideon™ Prémiový formát™ Figurka, čtvrtletní figurka z limitované edice vycházející z uznávaného hraného filmu Star Wars™ série The Mandalorian™ streamování na Disney+. Imperial Moff Gideon je pevně odhodlán dobýt konkrétní lom. Chytrý a impozantní Gideon si cení síly a znalostí.

Polykamenová figurka Moffa Gideona prémiového formátu měří 19,75" a stojí na vraku své havarované stíhačky TIE inspirované akčním finále prvního dílu. sezóna. V šokujícím okamžiku Gideon odhalí, že je současným držitelem temného meče - starověkého světelného meče, který slouží jako mocný symbol vedení Mandalorianů.

Tato socha obsahuje kombinovanou aplikaci kostýmu , s vyřezávaným černým imperiálním brněním, vyřezávaným černým tělovým oblekem a impozantním černým látkovým pláštěm s červenou vnitřní podšívkou. Plášť má drát na lemu, který lze nastavit pro dramatický efekt, což dává Moffu Gideonovi ještě působivější přítomnost ve vašem těle. řada sběratelských předmětů ze Star Wars.

Oddaní sběratelé mohou tento sběratelský předmět spárovat s figurkou prémiového formátu Mandalorian a figurkou prémiového formátu Cara Dune™, která je také součástí kolekce soch Star Wars společnosti Sideshow atd. ld samostatně.

Převezměte velení nad svou sbírkou Star Wars a přineste si domů figurku Moff Gideon Premium Format ještě dnes.

Velikost produktu: 50 x 35 x 38 cm