Star Wars Mandalorianská figurka prémiového formátu Cara Dune 48 cm

  • EAN: 300789
  • Výrobní číslo: SS300789

Sideshow představuje Cara Dune™ Prémiový formát™ Figurka, čtvrtletní figurka z limitované edice vycházející z uznávaného hraného filmu Star Wars™ série The Mandalorian™ streamování na Disney+. Cara Dune, silná a nebojácná veteránka galaktické občanské války, zaujala fantazii nových i starých fanoušků Star Wars. Tento ostřílený válečník se ukazuje jako mocný spojenec pro Din Djarin™ Mandalorian. Hodí svou vojenskou minulost za hlavu a přetváří se na žoldáka, pomáhá lovci odměn, když se snaží chránit mimozemské aktivum známé pouze jako Dítě.

Polystone Cara Dune Premium Format Figura stojí 19 palců na základně galaktické pouště, kde je vidět poškozená helma pozůstatku stormtroopera zasazená do písku za ní. Má na sobě vyřezávaný kostým složený z texturované vzory podobné látce, stejně jako zvětralé modré brnění na ramenou a pažích. Cara Dune je dále propracována věrnými prvky z jejího vzhledu na obrazovce, včetně tetování na její pravé paži a malého modrého proužku vlasů na jejím postranním copu. . Jako bývalá rebelská šoková jednotka se její oddanost projevuje jemným symbolem povstání vytetovaným pod levým okem a dotváří její neuvěřitelně živý portrét. Tato impozantní bojovnice, vybavená svými žoldáckými nástroji, se připojuje ke sbírce soch Star Wars společnosti Sideshow. vedle Mandalorianské figurky prémiového formátu, prodává se samostatně.

Rozšiřte svou galaxii sběratelských předmětů Star Wars a přineste si domů figurku prémiového formátu Cara Dune ještě dnes.

Velikost produktu: 48 x 21 x 23 cm