Akční figurka Star Wars The Mandalorian 1/6 Scout Trooper & Speeder Bike 30 cm

  • EAN: 4895228605252
  • Výrobní číslo: HOT906340
Ve vysoce uznávané akční sérii Star Wars The Mandalorian hledal Moff Gideon pod ochranou Mandaloriana mladé mimozemské založení a vyslal skautské vojáky, aby získali aktivum. Tito specializovaní vojáci jsou zběhlí pro řadu misí, včetně průzkumu a infiltrace. Ve vyvrcholení první sezóny byli fanoušci svědky nezapomenutelných scén s interakcí Scout Troopers s Childem a napínavou akcí Speeder Bike!

Sideshow a Hot Toys jsou nadšeni z rozšíření sbírky Star Wars a oficiálně Představte ohromující sběratelskou sadu Scout Trooper a Speeder Bike v šestém měřítku na základě Mandaloriana!

Vysoce přesná sběratelská figurka je umně vytvořena na základě vzhledu imperiálního skautského vojáka v The Mandalorian. Obsahuje velmi detailní helmu a brnění s úžasnými povětrnostními vlivy, látkovou kombinézu, blasterovou pušku a stojan na figurky s pouštní tématikou!

Speeder Bike v šesté škále je vytvořen s precizností a pečlivým řemeslným zpracováním. Elegantní design speederu a jeho mechanické detaily v celém těle jsou nádherně vytvořeny! Měří na délku přibližně 52,5 cm a nabízí realistické efekty počasí, kloubovou rukojeť, nožní pedály, lopatku řízení, klapky motoru a dělo a stojan na figurky s pouštním motivem.

Navíc tato sběratelská sada bude speciálně obsahovat šestou figurku široce oblíbeného malého mimozemšťana Dítě s nově vytvarovaným výrazem a tašku přes rameno pro pilota Speeder Bike, aby mohl nést jakýkoli speciální majetek!

Tato sběratelská sada Scout Trooper a Speeder Bike poskytne širokou škálu úžasných možností zobrazení pro všechny fanoušky Star Wars!