Socha Star Wars Premium formátu 1/4 Ahsoka Tano 50 cm

  • EAN: 200557
  • Výrobní číslo: SS200557
Kategorie

Sideshow představuje Ahsoka Tano™ Prémiový formát™ Figurka, čtvrtletní limitovaná edice Star Wars™ sběratelská sbírka inspirovaná cestou oblíbené postavy, kterou fanoušci viděli ve Star Wars: Rebels.

Figurka Ahsoka Tano Premium Format měří 19,5" na výšku a 14" na šířku, když válečník Togruta udeří do Postoj připravený k boji na základně s motivem Malachor, její ikonické dvojité světelné meče připravené. Ahsoka, obklopená rozpadající se strukturou starověkého chrámu, se uklidňuje, aby použila Sílu a svůj bývalý výcvik padawan Jedi, aby čelila nebezpečím temné strany napříč galaxií.

Polystone Ahsoka Tano Premium Format Figura je plně vytvarovaná tak, aby zachytila energii a akci její animované přítomnosti v trojrozměrném formátu sochy. Ahsočin zářivý oranžový portrét nese její výrazné bílé obličejové znaky a její tvář je orámována jejími bílými a modrými vzorovanými montrály a lekku. Její kostým obsahuje modrošedé body s vyřezávanými sukněmi, pásky, chrániče paží, chrániče holení a detailní opálení na jejích bocích. V jejích rukou jsou její jedinečné šavle s bílou čepelí vytaženy z pochvy v očekávání osudového souboje.

Figurka Ahsoka Tano Premium Format se stane opěrným bodem sbírky Star Wars každého fanouška – přiveďte ji domů dnes!

Rozměr produktu: 50 x 36 x 37 cm