Socha Star Wars Mythos Anakin Skywalker 53 cm

  • EAN: 300732
  • Výrobní číslo: SS300732
Kategorie

Sideshow představuje Anakin Skywalker™ Socha Mythos, která přináší milované Star Wars™ Oblouk epické postavy hrdiny do vaší sbírky.

Sbírka Sideshow's Mythos představuje sběratelské předměty výtvarného umění, které sběrateli umožňují představit si, co mohlo být, ale možná nikdy nebylo. Mýty měly být zahájeny okem a dokončeny myslí.

Socha Anakina Skywalkera Mythos měří 21 palců na výšku, když rytíř Jedi prořízne pěchotu bitevních droidů B1 a B2 během klonových válek Anakin je nelítostný a často přehnaně sebevědomý bojovník, který má v rukou svou modrou čepel světelného meče, ale přesto je mírotvorcem v souladu s ušlechtilými cíli Řádu Jedi.

Polykamenová socha Anakina Skywalkera Mythos obsahuje plně vytvarovanou modrý a fialový Jedi tabard se stříbrnými brněními podle jeho vzhledu během klonových válek. Tato energická socha z Hvězdných válek, natřená dynamickými světly a stíny, je navržena s realistickým pohybem a texturami v celém jeho kostýmu a zvětralém hrudním plátu a pauldronech. Socha také obsahuje dva vyměnitelné portréty rytíře Jedi: zjizvený, hrdinský portrét s modrýma očima a vlnitými brunet vlasy a alternativní hlavu s trochu rozcuchanějšími vlasy a zažloutlýma očima Sithů, repre posílá Anakinův případný pád na temnou stranu Síly. Vyprávějte tragický příběh Vyvoleného pomocí této všeobjímající sběratelské sbírky Star Wars.

Bojujte za galaktický řád a přineste si sochu Anakina Skywalkera Mythos domů ještě dnes!

Velikost produktu: Rozměry 53 x 33 x 28 cm