Star Wars Deluxe BDS Art Scale Socha 1/10 Obi-Wan Kenobi 28 cm

  • EAN: 609963128075
  • Výrobní číslo: IS12807
Obnošené oblečení a róba odrážejí dobu a krutost vyprahlé planety Tatooine, kde Mistr Jedi přijal jméno Ben Kenobi, aby ve svém vyhnanství zůstal anonymní a dohlížel na bezpečnost svého budoucího učedníka a chráněnce. S přísným výrazem má zvednutou levou paži a otevřenou ruku, což evokuje myšlenku, že postava používá \"Sílu\", zdroj své síly, a svůj dar jako Jedi, zatímco třímá svůj majestátní modrý světelný meč. v jeho pravé ruce. Figurka měří základnu ve tvaru skály a do jejího povrchu jsou zapuštěny zbytky technologického artefaktu. Iron Studios tímto způsobem představuje ještě jednu postavu z předaleké galaxie v podobě sochy mistra \"Obi-Wan Kenobi BDS Art Scale 1/10 - Star Wars - Iron Studios\". Jedinečná a exkluzivní verze od Iron Studios ve scénáři vymyšleném a inspirovaném prvky trajektorie hrdiny Jedi! Nový koncept od Iron Studios, který začal sochou hrůzostrašného generála Grievouse a který tuto exkluzivitu představí spolu s dalšími budoucími vydáními Star Wars od Iron Studios!

Obi-Wan mentoroval oba Anakiny Skywalker a jeho syn Luke, cvičí je ve způsobech Síly. Kenobi se narodil na planetě Stewjon a byl odvezen jako padawanský učeň Qui-Gon Jinna. Kenobi se stal prvním Jediem v tisíciletí, který porazil Sithského lorda, když porazil Dartha Maula během bitvy o Naboo. Během této události byl Jinn vážně zraněn Maulem a zemřel v Kenobiho náručí. Na Jinnovo přání vzal Kenobi Anakina Skywalkera jako svého padawana. Anakin zamířil na temnou stranu Síly a stal se Sithským lordem Darth Vaderem. Jeho milovaná manželka Padmé Amidala bez jeho vědomí porodila dvojčata Luka a Leiu, která však zemřela při porodu. Aby před Vaderem skryla informaci, že jeho děti přežily, stala se Leia princeznou na planetě Alderaan a Luke byl vychován svými strýci na poušti Tatooine, kde se dostal pod ochranu Obi-Wana, který se později stal jeho pánem.

V jednom z nejžádanějších projektů fanoušky Obi-Wan brzy dostane svou sólovou sérii prostřednictvím streamování Disney+. Postavu bude opět hrát skotský herec Ewan McGregor, který ji začlenil do druhé trilogie filmů, v epizodách 1, 2 a 3 Star Wars.

Funkce:
< br />- Limitovaná edice
- Měřítko: 1/10
- Limitovaná edice
- Vyrobeno z polystonu - *(může obsahovat části z pryskyřice, polystonu, PVC, kovu a tkaniny)
- Ručně malované
- Rozměry produktu: 28 x 26 x 23 cm