Star Wars Deluxe BDS Art Scale Socha 1/10 General Grievous 33 cm

  • EAN: 609963127832
  • Výrobní číslo: IS12783
Kategorie

tělem kyborga vyrobeným z kybernetických částí, pro zvýšení jeho bojových schopností a vybaveným čtyřmi mechanickými pažemi, Iron Studios hrdě představuje svou sochu \"General Grievous Deluxe BDS Art Scale 1/10 - Star Wars - Iron Studios\", neúnavného padoucha. představený v druhé trilogii Star Wars a velitel separatistické armády droidů během klonových válek.

Tento obávaný válečník, který ovládá čtyři různé světelné meče, bojová kořist se statečnými rytíři Jedi, kteří se mu odvážili čelit, vyvolává strach. jeho nepřátelé skrze jeho chladně žluté oči, jednu z jeho mála organických částí, skrytou relikviemi z minulosti, jako je jeho skutečná tvář za maskou a snímatelným potahem z látky, který zakrývá jeho robotické tělo, ozdoby, které jsou charakteristické pro jeho druh. Na základně dioráma, která odkazuje na bitevní pole, podporované technologickými kovovými zbytky, zasazenými do povrchu vyprahlého terénu, pózuje tento hrůzostrašný nepřítel řádu Jedi a Galaktické republiky, připravený vyhubit každého, kdo se mu postaví do cesty.

Grievous pochází z planety Kalee, světa obývaného rudou plazí humanoidní rasou, Kaleesh. V minulosti to byl válečník, který se stal expertem na vojenskou strategii a taktiku, ale poté, co utrpěl vážnou nehodu, která ho málem zabila a zničila většinu těla, dostal několik kybernetických implantátů, díky nimž bylo jeho tělo více stroj než živá tkáň. což způsobilo, že získal svou vlastní vlastnost, chronický kašel, který byl způsoben podrážděním plic v důsledku změn v jeho těle. Grievous, který sloužil sithským lordům Darth Sidious (v té době ještě senátor Palpatine) a jeho žák Darth Tyranus (bývalý hrabě Jedi Dooku), se stal generálem Konfederace nezávislých systémů a známým lovcem Jediů.

Toto vydání představuje oslavu 4. května od Iron Studios: Ať je čtvrtý s vámi, Den Star Wars! A seznam novinek právě začíná! Iron Studios připravuje mnohá překvapení, která přidají do sbírky nejznámějších a nejlegendárnějších postav z daleké, daleké galaxie...

Vlastnosti:

- Limitovaná edice< br />- Na základě původních filmových referencí
- Vyrobeno z polystonu
- Ručně malované
- Odnímatelný látkový plášť
- Rozměry produktu: 33 x 40 x 25 cm