Sousai Shojo Teien Plastikový model Kit 1/10 Madoka Yuki Touou letní oblečení pro střední školu 15 cm - Poškozený obal

  • EAN: 16548358911173
  • Výrobní číslo: KTOJK009WMS1DAP
\"Stavět\" a \"vybarvit\" jsou témata, která zahrnují SOUSAI SHOJO TEIEN, který představuje dívky žijící své každodenní životy jako plastikový model s návrhy postav, které všechny vytvořil populární japonský ilustrátor En Morikura.

Postava s nevinnou osobností, Madoka Yuki, se znovu připojuje k sestavě ve svém letním oblečení na střední škole v Touou! Kontrast bílé a námořnické modři v uniformě je docela markantní! Na balení bude také nová originální ilustrace od En Morikury, na kterou se mohou fanoušci těšit.

Počet dílů potřebných k sestavení této modelové stavebnice je menší než u běžné plastové stavebnice, takže je snadné sestavení pro nové i staré fanoušky. Uživatelé si mohou vychutnat hotový model v blízkosti obrázku na krabici v krátkém čase pouhým sestavením dílů dohromady!
*Tato sada modelu vyžaduje pro sestavení další nástroje, jako jsou kleště. Doba potřebná k sestavení se může u jednotlivých osob lišit.

V této modelové sadě jsou zahrnuty 4 předbarvené obličejové části, 3 účesové části a 3 sukňové části s různými vzory pro nespočet možností přizpůsobení; ideální pro vzrušující čtvrtý přírůstek do série!

Upozornění: U této položky se očekává, že poptávka bude vyšší než dostupné množství, což může vést k přidělení nebo zrušení objednaného množství.