Socha Temného rytíře 1/3 Batman Premium Edition 68 cm

  • EAN: 39826785
  • Výrobní číslo: QS-DARK-KNIGHT-PRM
Poté, co byl Bruce Wayne svědkem smrti svých rodičů rukou lupiče, přísahá, že zbaví Gotham City zločinu. Pod vedením Ra\'s al Ghula a Ligy stínů se Bruce stává zběhlým v umění boje a vrací se do Gothamu, aby držel pod kontrolou zločin. Navzdory svému úspěchu vtrhne na scénu opovrženíhodný mladý zločinec a uvrhne město do chaosu. Jako Batman musí Bruce překročit tenkou hranici mezi tím, aby se stal hrdinou a hlídačem, aby obnovil pořádek.

Trilogie o temných rytířích redefinovala žánr superhrdinů a stala se okamžitou klasikou. Aby vzdali hold této klasice, vytvořilo Queen Studios tři sběratelské sošky Temného rytíře Batmana v limitované edici 1:3. Regular Edition obsahuje filmovou přesnou sochu hlavy Temného rytíře Batmana Cowla. Prémiová edice je odborně vyřezána tak, aby zachytila podobu Christiana Balea s vytvarovanými vlasy, zatímco edice Deluxe má zakořeněné umělé vlasy.

Socha Temného rytíře v poměru 1:3 obsahuje pečlivě vytvořené filmové přesné zobrazení druhého Batmanova obleku vyrobeného z polystone. Aby byla tato socha ještě jedinečnější, existují dvě možnosti základny. Jedna základna součástí každé sochy. Druhá, volitelná širší základna prodávaná samostatně, umožňuje sběratelům spárovat se s 1:3 Heath Leadger Joker a znovu vytvořit výslechovou scénu z filmu Temný rytíř.

Specifikace:

- Polystone Cowl sculpt + Bale podobnosti hlavy sculpt
- Velikost: 40 x 35 x 68 cm
- Edition Size: 600< br />
Upozornění: Vzhledem k velikosti této položky mohou být účtovány dodatečné náklady na dopravu. Ke stanovení těchto nákladů je kromě vaší polohy zapotřebí skutečná velikost a hmotnost balíku. Oba jsou v tuto chvíli neznámé a nemusí být dostupné, dokud produkt nedorazí do našeho skladu.