Vážení zákazníci, od 28.11. 2022 již negarantujeme dodání do Vánoc.
Děkujeme za pochopení.

Socha The Dark Crystal: Age of Resistance 1/6 Seladon the Gelfling 22 cm

  • EAN: 9420024733462
  • Výrobní číslo: WETA620103346
Jako velcí fanoušci Jima Hensona The Dark Crystal (1982) je Weta Workshop nadšená, že se může ponořit do světa Thra a vytvořit prémiové sběratelské předměty pro sérii prequel, která se nyní streamuje na Netflixu. The Dark Crystal: Age of Resistance vypráví nový příběh, odehrávající se mnoho let před událostmi filmu. Svět Thra umírá. Krystal pravdy byl zkažený zlými Skeksis a nemoc se šíří po celé zemi. Když tři Gelflingové odhalí děsivou pravdu o síle Skeksisů, vzplanou ohně vzpoury a začne epická bitva o přežití.

Jako nejstarší dcera a dědička All-Maudry Mayrinové, královny Sedm klanů Gelflingů se Seladonová věnovala povinnostem toho, kdo musí nosit korunu.

\"Navzdory své píli a sebeobětování se princezna nikdy necítila doceněna svou matkou a nerada, co považovala za nezodpovědné shovívavost vůči vrtošivým letům fantazie své nejmladší sestry Brea. < br />
Když Gelflingy pohltí zmatek a kacířství, Seladon se snaží zachovat řád a stabilitu vlády Skeksis, která udržela její rodinu u moci. Zrazen, když její matka stojí na straně Brea, se Seladon zřekne pout rodiny a lásky, označovat Breu za zrádkyni a obviňovat ji, když Skeksiové zavraždili All-Maudru.

Seladon čelí výzvám ze všech stran a obléká se do obrněných šatů a koruny z jejího vlastního výtvoru, vytvořeného do podoby drakonika páni, o kterých si je jistá, že podpoří její nárok na titul All-Maudra.\"

Rozměry: 12 x 22 x 12 cm