Socha Pána prstenů 1/4 Aragorn Deluxe verze 76 cm

  • EAN: 4582535944500
  • Výrobní číslo: P1SPMLOTR-03DX
Tato poutavá socha představuje jednoho z hlavních protagonistů, Aragorna: dědice Isildura, který vede armádu mrtvých do bitvy během války o prsten. Aragorn, přímo inspirovaný úžasnou scénou z Návratu krále, se řítí kupředu, hrdě třímá Andúril vysoko a je připraven zabít nějaké skřety!

Spolu s ním útočí i Oathbreakers, ti, kteří byli prokleti Isildurem poté, co opustili svou přísahu, že mu pomohou během války Poslední aliance. Aragorn pouze jako odpověď dědici Isulduru, až dosud, je vyzval, aby splnili svou přísahu a zlomili tuto kletbu!

Aragorn a Král mrtvých vedou útok! Od shora dolů jsme v tomto mistrovském díle věnovali maximální pozornost detailům. Slavný klenot Evenstar visí na krku nejpřesnější podobizně Vigga Mortensena na trhu. Tato verze Deluxe bude obsahovat dva (2) další portréty pro zobrazení různých výrazů. Aragornův meč: Andúril byl dokonale zpracován a dokonce obsahuje starověký nápis. Na Army of The Dead jsme přidali průsvitný pryskyřičný efekt, abychom vytvořili přízračný pocit armády. Všechny tyto prvky jsme spojili, abychom do vaší sbírky přinesli jednu z nejúchvatnějších scén z celé trilogie Pán prstenů! Více než nutnost pro fanoušky a sběratele všude!

Podrobnosti:

- Velikost sochy cca. 76 x 37 x 50 cm
- Jeden (1) tematická základna navržená Army of The Dead
- Tři (3) vyměnitelné portréty (Křičící, Zaostřený, Normální)

Limitovaná edice .

Upozornění: Vzhledem k velikosti této položky mohou být účtovány dodatečné náklady na dopravu. Ke stanovení těchto nákladů je kromě vaší polohy zapotřebí skutečná velikost a hmotnost balíku. Oba jsou v tuto chvíli neznámé a nemusí být dostupné, dokud produkt nedorazí do našeho skladu.