Socha Pána prstenů 1/4 Lurtz 59 cm

  • EAN: 4582535946214
  • Výrobní číslo: P1SPMLOTR-06
Prime 1 Studio s hrdostí představuje nejnovější přírůstek do řady Premium Masterline. Měřítko 1/4 PMLOTR-06: Lurtz z epické fantasy série dobrodružných filmů: Pán prstenů!

Uruk-Hais už jsou jedni z nejsilnějších a nejbrutálnějších válečníků Středozemě; Lurtz je však prvním vůdcem zvědů Uruk-hai vytvořeným speciálně pro tento film. Byl prvním ze Sarumanových Uruk-hai, který byl vyšlechtěn, a udusil prvního orka, kterého spatří, k smrti během několika sekund po jeho narození. Stal se Sarumanovým druhým velitelem a vedl první prapor Uruk-hai do bitvy proti Společenství prstenu u Amon Hen.

Lurtz je vysoký asi 24 palců a drží luk , připraven ke střelbě. Tato socha, která představuje nezapomenutelnou scénu Boromira chránícího Společenstvo prstenu, nejen upoutá vaši pozornost, ale také vám poskytne příběh jednoho z nejbrutálnějších válečníků v celé sérii Lord of The Rings! Tuto ohromující sochu jsme vytvořili s maximálním důrazem na detail a koncepční design, abychom vám přinesli filmově nejpřesnější Lurtzovu sochu na trhu! Vynikající doplněk do vaší sbírky a nezbytnost pro fanoušky Pána prstenů po celém světě!

Podrobnosti:

- Velikost sochy cca. 59 x 38 x 40 cm
- Jeden (1) tématický podstavec navržený Pánem prstenů

Limitovaná edice.

Upozornění: Vzhledem k velikosti této položky mohou být účtovány dodatečné náklady na dopravu. Ke stanovení těchto nákladů je kromě vaší polohy zapotřebí skutečná velikost a hmotnost balíku. Oba jsou v tuto chvíli neznámé a nemusí být dostupné, dokud produkt nedorazí do našeho skladu.