Sideshow Collectibles Book Capturing Archetypes Vol. 4 Polobozi a obránci Rovnováha sil

  • EAN: 9781647225100
  • Výrobní číslo: SS501147
Sideshow, která pokračuje v tradici katalogizace vysoce kvalitních sběratelských fotografií v poutavém formátu s pevnou vazbou, představuje Capturing Archetypes Volume 4: Demigods and Defenders – The Balance of Power. Tato neuvěřitelná fotografická kniha, kterou napsal Andrew Farago s předmluvou komika a sběratele Bobbyho Moynihana, zachycuje to, co na těchto základních archetypech postav milujeme nejvíce.

Tento luxusní čtvrtý díl ze série Capturing Archetypes oslavuje talentované umělce ze Sideshow, kteří jsou zodpovědní za konceptualizaci a vytváření figurálních a výtvarných verzí některých z nejmocnějších polobohů, obránců, deviantů a ničitelů v celé popkultuře. Tyto úžasné sochy a postavy využívající nejnovější technologie v oblasti sochařství, malby a výroby, stejně jako osvědčené klasické metody kreativního provedení, ztělesňují vášeň a nadšení oddaných fanoušků a představují nejzákladnější a nejfantastičtější prvky těchto archetypů.

Objevte proces za sběratelskými předměty oblíbenými fanoušky prostřednictvím rozhovorů s klíčovými umělci, pohledů do zákulisí a profesionální fotografie v této krásné 280stránkové knize obsahující snímky více než 125 milovaných postav ze světa filmu a komiksů. , a za. Fanoušci Star Wars™, Marvel, DC Comics, Court of the Dead společnosti Sideshow a další najdou v této popkulturní publikaci něco, co se jim bude líbit.

Vydejte se na vizuální cestu Sideshow studio s Capturing Archetypes Volume 4, jistě bude jedinečným a vzrušujícím doplňkem do knihovny každého sběratele popkultury!

- Formát: 23 x 32 cm
- 280 stran