Plastový model Frame Arms Girl Kit Gourai-Kai Ver. 2 Forma samurajů 20 cm

  • EAN: 4934054035830
  • Výrobní číslo: KTOFG115
Výrobce
Frame Arms Girl je unikátní spin-off série, která předělává roboty původní řady Frame Arms na krásné dívky! Nejnovějším přírůstkem do řady je nový Gourai-kai Ver. 2 vybavený SAMURAI MASTER SWORD a EXPANSION ARMOR Type G!

Tento model obsahuje nově přepracovaná barevná schémata! Součástí jsou také části nohou materiálu, takže uživatelé mohou model vybavit pancířem na holeně EXPANSION ARMOR typu G.

Specifikace modelu:
· Tato sada modelu obsahuje GOURAI-KAI Ver. 2, EXPANSION ARMOR Type G a Samurai Master Sword ve zcela nových originálních barvách.
· Tato sada obsahuje části nohou Materia, což uživatelům umožňuje vybavit si také EXPANSION ARMOR Type G pouze tímto modelem.
·Včetně tří typů předtištěných částí obličeje (hledání vpřed, komponování, křičení).
· Součástí jsou nově navržené nálepky na oči pro křičící obličej.
· Jsou součástí dvě nepotištěné části obličeje součástí balení pro použití s obtisky. Vytvořte si svůj oblíbený výraz pomocí přiložených obtisků.
· Součástí jsou obtisky, které znovu vytvoří GOURAI-KAI.

Základní model GOURAI-KAI Ver.2 je stejný jako předchozí verze.
GOURAI-Kai Ver. Specifikace 2 základního modelu:
· Tato sada dokáže znovu vytvořit GOURAI-KAI i GOURAI.
· Sada je dodávána se čtyřmi volitelnými kusy hrudního brnění – dvěma pro GOURAI-KAI (střední a velký) a dvěma pro GOURAI (střední a velká) - kromě standardního brnění.
·Sada obsahuje pět sad ručních dílů z PVC.
· Součástí jsou díly hlavy, které jsou kompatibilní s 3mm spojovacími body, stejně jako prodlužovací díly s 3mm klouby/připojovacími body pro hrudník.
· Ruce z PVC jsou kompatibilní se stávajícími zbraněmi ze série MSG a Frame Arms.
· 3mm spojovací body na pažích a nohách jsou kompatibilní s vybavením ze série MSG a Frame Arms.

*1: Tato modelová sada nezahrnuje předem nabarvenou lícovou část směřující doprava, která je součástí dříve vydaného FRAME ARMS GIRL GOURAI-KAI Ver.2.
*2: Tato modelová sada neobsahuje včetně vlasových částí pro zobrazení GOURAI-KAI bez pokrývky hlavy, které jsou součástí dříve vydaného FRAME ARMS GIRL GOURAI-KAI[WHITE] Ver.2. Obtisky se budou také částečně lišit od obtisků obsažených u FRAME ARMS GIRL GOURAI-KAI[WHITE] Ver.2.

Upozornění: U této položky se očekává vyšší poptávka, než je dostupná množství, což může vést k přidělení nebo zrušení objednaného množství.