Vážení zákazníci, od 28.11. 2022 již negarantujeme dodání do Vánoc.
Děkujeme za pochopení.

Monsters, Inc. Master Craft Socha James P. Sullivan & Mike Wazowski 34 cm

  • EAN: 4711061158079
  • Výrobní číslo: BKDMC-042
Animovaná klasika z roku 2001: Monsters, Inc. se okamžitě stala hitem filmových diváků po celém světě. Disney's Pixar na pozadí mnoha úspěšných hitů představil dvojici extrémně rozkošných příšer, které se okamžitě staly kultovní klasikou pokrývající vesmír animovaných filmů, který se stal synonymem zábavy a dobrodružství! James P Sullivan \'Sulley\', odehrávající se ve městě \'Monstropolis\', ultra velký chlupáč s jednookým uzlíček zelených radostí chlupatý přítel Mike Wazowski jsou dva z nejlepších strašáků pracujících v energetice- vyrábějící továrnu Monsters, Inc. Jejich svět se přemění na energii vyděšených dětí, když jim rozkošná holčička \'Boo\' ukáže skutečného ducha síly a odhodlání.

Oživení dvou hlavních postav z animované klasiky \'The Entertainment Experience Brand\' z Beast Kingdom uvádí na trh vysoce sběratelskou sochu ze série \'Master Craft\' ručně malovaných a vyrobených. mistrovská díla. Věrné znovuvytvoření scény, když se Mike a Sulley sami bojí lidských ponožek, úroveň detailů těchto dvou postav nemá obdoby. Se zaměřením na sytě zelenou Mika a zářivé, vícebarevné barvy Sulleyho jsou tyto dva doprovázeny vysoce detailní, individuálně číslovanou základnou a plaketou, stejně jako výše zmíněnou ponožkou samotnou v celé své kráse.
The MC-042 Monsters, Inc. Sulley a Mike \'Master Craft\' je milostný dopis animované klasice, která je nyní stará dvě desetiletí. Tato sběratelská socha, oblíbená mezi fanoušky, jistě udělá radost všem, kteří ji hrdě vystavují. Ujistěte se, že je váš ještě dnes objednán z oficiální prodejny Beast Kingdom.

Rozměr produktu: 34 x 25,5 x 32 cm