Marvel's Spider-Man Statue 1/10 Spider-Man Velocity Suit 19 cm

  • EAN: 656793637840
  • Výrobní číslo: PCS906139
Sideshow a PCS představují sochu Marvel's Spider-Man: Velocity Suit v měřítku 1:10, která se připojuje ke kolekci Marvel Armory Collection inspirované hitem videohry Marvel's Spider-Man.

Věrně Socha Marvel's Spider-Man: Velocity Suit v měřítku 1:10, založená na herním modelu kostýmu, měří 7,35" na černém kruhovém podstavci, který evokuje vědecké rozhraní hry.

Tento vysoce detailní sběratelský kousek od Marvelu zobrazuje alternativní Spider-Manův oblek Velocity Suit, který obsahuje jedinečné tyrkysové symboly pavouka na přední a zadní straně. Nohy symbolu pavouka se plazí a vytvářejí tyrkysovou technologickou podšívku, která sleduje Spider -Mužské svalstvo mezi tvrdými pláty tohoto obrněného oblečení. Spider-Manovo sevření se zesílí v jeho pozlacených rukavicích a jeho stříbrný pohled se zúží, když se zaměří na svůj další cíl.

Marvel \'s Spider-Man: Velocity Suit 1:10 Scale Statue se připojuje do Marvel Armory Collection vedle Marvel's Spider-Man: Advanced Suit 1:10 Scale Statue, the Ma rvel's Spider-Man: Spirit Spider Suit Socha a Marvel's Spider-Man: Scarlet Spider Suit Socha. Sestavte si seznam odemykatelných kostýmů Petera Parkera s touto vzrušující sběratelskou nabídkou pro fanoušky Marvel i hráče!

Připravte se a získejte Marvel's Spider-Man: Velocity Suit v měřítku 1:10 Socha od PCS dnes.