Marvel Q-Fig Elite Figure Ghost-Spider 10 cm

  • EAN: 812095025093
  • Výrobní číslo: QMXMVL-0052
Spider-Gwen, Spider-Gwen...

V New Yorku je nový superhrdina, který se pohybuje městem a rozdává spravedlnost: Tajemný Ghost-Spider je nejnovějším fenoménem v oblasti pavoukovců. bdělost.

Ghost-Spider není tajně nikdo jiný než dcera policejního šéfa, Gwen Stacy. Gwen se klene po střechách a bedlivě si dává pozor na problémy, zatímco hraje své oblíbené melodie v našem úžasném Ghost-Spider Q-Fig Elite Diorama. Ať už bubnuje pro The Mary Janes nebo bojuje s Kingpinem, Gwenina láska k hudbě je zřejmá ve všem, co dělá, a v našem neuvěřitelně detailním vyřezávání. Hudbu doslova uvidíte, když Gwen svými webovými střílečkami vyhláskuje \"Ghost\" a její parkourové dovednosti jsou dokonale zachyceny s proprietárním Everstone&trade od QMx; polymer. Nikdo se Gwenině půvabnosti nebo drzosti nevyrovná, stejně jako žádný jiný sběratelský předmět nedokázal zachytit její akrobacii na olympijské úrovni tak, jak to dělá tento Q-Fig.

Inspirováno komiksem Marvel Spider-Verse knihy, je Ghost-Spider Q-Fig Elite Diorama vysoká přibližně 4 palce včetně základny displeje a popruhu. Sbírejte Ghost-Spider, Miles Morales, Spider-Ham a zbytek našich Marvel Spider-Verse Q-Fig diorámat ještě dnes!

Proč Elite? Naše dioráma Q-Fig Elite berou vše, co dělá Q-Figs výjimečnými – vynalézavost, detaily, pohyb a vyprávění – a posouvají je na zcela novou úroveň. Akce je odvážnější, sochy jsou složitější, kostýmy, pózy, prostředí a interakce s postavami přesahují vše, co jste u sběratelské figurky viděli. Q-Fig Elite je revoluce.