Marvel Busta 1/1 Spider-Man 58 cm

  • EAN: 400143
  • Výrobní číslo: SS400143
„Spider-Man je zpět – a já jsem tady, abych zůstal!“

Sideshow představuje Bustu Spider-Mana v životní velikosti a přináší oblíbeného webheada do vaší řady sběratelských předmětů Marvel v epickém provedení. Měřítko 1:1.

Buda Spider-Mana v životní velikosti měří 23" na výšku a 19,5" na šířku, takže se postavíte tváří v tvář hrdinskému alter egu Petera Parkera. Tento sběratelský předmět v životní velikosti, vytvarovaný do hbitého a energického držení těla, je nabitý osobností, když Spider-Man využívá svůj Spideyho smysl k hledání nebezpečí.

Usazený na elegantním podstavci, veškerá pozornost zůstává na stěně-plazák, jehož detailně vyřezaná kostýmní socha otisky černé pavučiny, vyvýšený symbol černého pavouka na hrudi a velké bílé oči na jeho masku, kterou mu dodá klasická Spideyho výraz. Na jeho zádech jsou vidět náznaky modré a celé poprsí je dynamicky namalováno, aby dodalo hbitou, atletickou postavu Petera Parkera.

Chápete, že potřebujete změnit poličku? Upevněte si poprsí Spider-Mana v životní velikosti a přidejte ho do své sbírky Marvel Comics ještě dnes!

Velikost produktu: 58 x 49 x 47 cm