Loki D-Stage PVC Diorama Loki 16 cm

  • EAN: 4711203440628
  • Výrobní číslo: BKDDS-084
roce 2021 byly zahájeny dva velmi oslavované televizní pořady společností Disney a Marvel, \'WandaVision\' a \'Loki\'. Vyvrcholení ságy Infinity War umožnilo Marvel's MCU rozdělit se do mnoha nových a vzrušujících příběhů pro některé ze svých slavných postav. S tím D-Stage, řada vysoce detailních dioramat \'Staging Your Dream\ z Beast Kingdom oslavuje tyto dvě úžasné show vydáním dvou 360stupňových dioramat, z nichž každé má svou vlastní speciální edici s možností uzavření!

Diorama Stage-084-Loki

Loki využil chaosu během loupeže Tesseractu Avengers Endgame a na krátkou dobu se mu podařilo ukrást \'Vesmírný kámen\' pro než ho zatknou Strážci času!
Aby se spojil s administrativou a vyhnul se jejich likvidaci, je Loki připraven opravit časovou osu a vrátit do vesmíru stabilitu! Loki, původně vypuštěný jako jeden z hlavních antagonistů Avengers a Thorův adoptivní bratr, je postava plná humoru a tajemna.
Beast Kingdom \'Entertainment Experience Brand\' představuje postavu Lokiho z televizního seriálu v 360stupňovém diorámě plném velikonočních vajíček a detailů z kanceláří \"Time Variance Authority\".